Sergey Borodin hamda Sergey Yesenin uy-muzeylariga tashriflar amalga oshirildi
2022 yil 26 fevralda "Suv xoʼjaligini tashkil etish va boshqarish" fakulteti fakultetida АTB Turonbank xonasida bank tizimida risk menejmenti mavzusi boʼyicha navbatdagi seminar boʼlib oʼtdi
2022- yil 26- fevral “TIQXMMI” Milliy tadqiqot universiteti Suv xo‘jaligini tashkil etish va boshqarish fakulteti Tyutorlari tomonidan 3- talabalar turar joyida yashovchi talabalar o’rtasida besh muhim tashabbus doirasida shaxmat va shashka bo’yicha musobaqa o’tkazildi
28.02.2022
besh muhim tashabbus doirasida “sport sog’lik garovi” shiori ostida fudbol o’yini o’tkazildi.
SXTEB fakul'tetida TA'LIM SIFATI KUNI belgilangan auditoriya va koʼrsatilgan vaqtda kafedraning barcha professor-oʼqituvchilari ishtirokida tashkil qilindi
01.03.2022
Turon bank ATB va "TIQXMMI” Milliy tadqiqot universiteti o'rtasida imzolangan shartnomaga asosan bitiruvchilarni ishga qabul qilish bo'yicha 27-fevral kuni Islom akademiyasida test sinovlari bo'lib o'tdi.
"Besh muhim tashabbus" doirasida ikkinchi tashabbus - yoshlarni jismoniy chiniqtirish, ularning sport sohasida qobiliyatini namoyon qilishlari