“TURONBANK” ATB O‘quv markazi direktori bilan rejalashtirilgan IV-seminar tashkil etildi
Туркиянинг Алания Алааддин Кейкубат университети (АLKU) Туризм менежменти кафедраси профессори Камол Кантарчининг “Ўзбекистонда туризм барқарорлиги ва иқлим ўзгариши асосий хавф сифатида” мавзусида давра сухбати
23.10.2024
26.10.2024 yilda “TURONBANK” ATB Kichik va orta biznes departamenti direktorii Muazzamov Akmal bilan "Turonbank ATBda optimizatsiyalash jarayonlari" mavzusida 2024-2025 o‘quv yili uchun rejalashtirilgan V-seminar tashkil qilindi.
28.10.2024
“Iqtisodiyot” fakulteti tyutorlari G.Shodiyeva va D.Egamovalar tashabbusi bilan 102 va 109-guruh talabalari uchun universitetimiz ichki ishlar profilaktika inspektori leytenant G. H. Xalilova va universitet xotin-qizlar psixologi D. Yusupovalar ishtirokida jinoyatchilikning oldini olish maqsadida “Biz yoshlar jinoyatchilikka qarshimiz” shiori ostida tadbir o‘tkazildi.
01.11.2024
"FCS ACADEMY" konsalting bosh direktori Davron Yakubov ishtirokida “Iqtisodiyot” fakultetida tahsil olayotgan talabalari uchun “CAREER IN INTERNATIONAL ACCOUNTING AND AUDIT” mavzusida seminar tashkil qilindi.
“TURONBANK” ATB Monitoring va nazorat departamenti direktor orinbosari Utanov Uygun bilan "Turonbank ATB tizimida Kreditlarni monitoring qilish tartibi" mavzusida seminar
05.11.2024
2024-yil 5-noyabr kuni soat 9:00 da B-bina 4-zalda boʻlib oʻtadigan “Oʻzbekistonda Islomiy Moliya: muammo va istiqbollari” mavzusida dotsent Sh.A.Mirzaevning ochiq darsi