Iqtidorli talabalar

“Suv xo‘jaligini tashkil etish va boshqarish” fakulteti iqtidorli talabalari to‘g‘risida ma’lumot

Talabaning F.I.Sh.

Ta’lim muassasasi

1.

Isakuzieva Rushana Ruzik qizi

Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti talabasi

2.

Maxmudova Nargiza Davlyat qizi

Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti talabasi

3.

Xabibullaeva Lobar Kamaletdinovna

Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti talabasi

4.

Xidirov Xurshid To‘lqinjon o‘g‘li

Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti talabasi

5.

Jalilov Ikromjon Murodulloevich

Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti talabasi

6.

Po‘latxonova Saidaxon Alisherxon qizi

Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti talabasi

7.

Iskandarov Haytboy Xasanbaevich

Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti talabasi

8.

Nasullaeva Yoqutoy Nasim qizi

Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti talabasi

9.

Qo‘chqarova Gulruh Muxtarbekovna

Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti talabasi

10.

Turduqulov Shoxrux Siroj o‘g‘li

Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti talabasi

11.

Isroilov Islombek Ikrom o‘g‘li

Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti talabasi

12.

Musaev Sidiqjon Saidjon o‘g‘li

Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti talabasi

13.

Sayitmurotov Shohrux Xayitmurot o‘g‘li

Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti talabasi

14.

Isroilov Mansur Yoqubjon o‘g‘li

Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti talabasi

15.

G‘ulomov Fazliddin Shamsiddin o‘g‘li

Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti talabasi

16

Sanaeva Durdona Tulqin qizi

Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti talabasi

17

Saidov Doniyor Orifjon o‘g‘li

Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti talabasi

18

Ismailova Komila G‘ayrat qizi

Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti talabasi

19

Ikramova Mohinur Xusniddin qizi

Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti talabasi

20

Abdumalikova Muxlisa Axmadali qizi

Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti talabasi