Kafedra xodimlari

Kilicheva Feruza Beshimovna

Kafedra mudiri Pedagogika fanlari nomzodi dotsent

Теl.:  +99871-237-19-43

E-mail: f.kilicheva@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Batirova Margarita Azizovna

Filologiya fanlari nozodi professor

Теl.:  +99871-237-19-43

E-mail: m.batirova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Raximova Komila Napasovna

Filologiya fanlari nozodi dotsent

Теl.:  +99871-237-19-43

E-mail: k.raximova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Allenova Irina Vladimirovna

Katta oʻqituvchi

Теl.: +99871-237-19-43

E-mail: i.allenova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Tasheva Umida Temurovna

Katta oʻqituvchi

Теl.:  +99871-237-19-43

E-mail: u.tasheva@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Yusupov Erkin Kurbonboyevich

Katta oʻqituvchi

Теl.:  +99871-237-19-43

E-mail: e.yusupov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Saipova Maryamjon Tulkunovna

O'qituvchi

Теl.:  +99871-237-19-43

E-mail: m.saipova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Turmanov Toxir Maxmarajabovich

O'qituvchi

Теl.:  +99871-237-19-43

E-mail: t.turmanov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Bobojonov Bobomurod Aminovich

O'qituvchi

Теl.:  +99871-237-19-43

E-mail: b.bobojonov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Yakubova Shaxnoza Mirtaxirovna

o‘qituvchi

Теl.:  +99871-237-19-43

E-mail: sh.yakubova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz